+90 (222) 240 50 34 info@carkaci.av.tr

Hakkımızda

Uyuşmazlıklara karşı koordineli ve entegre yaklaşım göstermekle, müvekkil memnuniyetine önem vermektedir

Çarkacı – Erdoğan Hukuk Bürosu 2012 Yılında Av. Esra ERDOĞAN tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana adalet, toplumların en büyük serveti ve topluma verilebilecek en iyi hizmet olarak tanımlamıştır. Bu tanımlama sadece anlam olarak kalmamış ve ilkemiz haline gelmiştir. İlkelerimize tecrübe ve istikrarlı gelişme eklenmiş ve büromuz çağın gerekliliklerine uygun olarak 2016 yılında Av. Çağlar ÇARKACI ile birleşerek Çarkacı- Erdoğan Hukuk Bürosu halini almıştır. Bu birleşim neticesinde Hoşnudiye Mahallesinde bulunan Cassaba Modern Yaşam Merkezi’nin 4. katında müvekkillerimizin hizmetine açılmıştır.

Çarkacı – Erdoğan Hukuk Bürosu; profesyonel, dinamik etkin ve çözüm odaklı uzman kadrosuyla, çeşitli hukuk disiplinlerine ilişkin gelişmiş deneyimi ve birikimiyle müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmetinde bulunmaktadır. Uyuşmazlıklara karşı koordineli ve entegre yaklaşım göstermekle, müvekkil memnuniyetine önem vermektedir.

Çarkacı – Erdoğan Hukuk Bürosu; müvekkillerinin doğmuş veya doğması muhtemel hukuki durumlarına karşı önleyici ve/veya yönlendirici hukuk kurallarını uygulamakta, hukuki danışmanlık hizmetinde bulunmaktadır. Hukukun genel ilkeleri çerçevesinde, ulusal ve uluslararası dinamikleri göz önünde bulundurarak ve kendi ilkelerine bağlı biçimde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

ÇARKACI-ERDOĞAN HUKUK BÜROSU;
• 2 Kurucu Avukat olmak üzere toplam 4 Avukat
• 1 Stajyer Avukat
• 2 İcra Takip Elemanı,
• 1 Call Center Personeli
olmak üzere toplam 8 kişilik ekibi ile yurt içi ve yurtdışı çözüm ortağı hukuk büroları ile müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

tr_TR
Sohbeti başlat!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Çarkacı & Erdoğan
Merhaba! 👋🏻
Size nasıl yardımcı olabiliriz?